ІНФІНІТІ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.


Вітаємо всіх на форумі!
 
ФорумДопомогаПошукКористувачіГрупиЗареєструватисьЧатВхід
Вітаємо на форумі! Приєднуйтесь і запрошуйте друзів! Тільки зареєстровані користувачі не будуть бачити реклами! Smile
Форум "ІНФІНІТІ" запрошує до плідного і корисного спілкування! Smile

 

 ✠ ПРАВИЛА ФОРУМУ ✠

Перейти донизу 
АвторПовідомлення
Діонісій
Діонісійстарший легіонер
старший легіонер

Постів : 385

✠ ПРАВИЛА ФОРУМУ ✠ Empty
ПовідомленняТема: ✠ ПРАВИЛА ФОРУМУ ✠    ✠ ПРАВИЛА ФОРУМУ ✠ EmptyЧт Січ 07, 2021 6:41 pm

✠ ПРАВИЛА ФОРУМУ ✠ 210a1310✠ ПРАВИЛА ФОРУМУ ✠ CoolClips_vc015994.1610095719
ІНФІНІТІ

ПРАВИЛА ФОРУМУ

Ці Правила форуму «ІНФІНІТІ»  (надалі – Правила) є обов’язковими для користувачів, модераторів та адміністрації. Реєстрація на цьому Форумі означає, що користувач ознайомлений з цими Правилами, зобов’язується їх виконувати та нести відповідальність за їх порушення. Все, що з якоїсь причини не було вказано у даних Правилах, залишається на розсуд адміністрації Форуму, яка залишає за собою право змінювати Правила у будь-який час. Користувач самостійно слідкує за змінами до цих Правил.


Останній раз редагувалося: Діонісій (Чт Січ 21, 2021 9:27 pm), всього регувалося 3 раз(-и)
Повернутися до початку Перейти донизу
Діонісій
Діонісійстарший легіонер
старший легіонер

Постів : 385

✠ ПРАВИЛА ФОРУМУ ✠ Empty
ПовідомленняТема: На цьому Форумі терміни вживаються в такому значенні:   ✠ ПРАВИЛА ФОРУМУ ✠ EmptyПт Січ 08, 2021 11:34 am


На цьому Форумі терміни вживаються в такому значенні:Користувач (форумчанин, учасник) –  будь-яка особа, яка здійснює доступ на форум.

Адміністрація – особи, які є учасниками групи адміністраторів форуму.

Модератор – користувач, що входить до відповідної групи модераторів форуму, у тому числі групи модераторів з різними правами (супермодератори тощо).

Категорія (розділ) форуму - вища ієрархічна одиниця структури форуму, об'єднує множину форумів з узагальненої тематики вмісту. Розділи створюються і редагуються виключно адміністрацією.

Форум - ієрархічна одиниця структури форуму, об'єднує безліч тем користувачів з тематики вмісту. Форуми створюються і редагуються виключно адміністрацією.

Тема - ієрархічна одиниця структури форуму, об'єднує безліч постів користувачів з тематики вмісту теми.

Пости (повідомлення) - нижча ієрархічна одиниця структури форуму, містить вислови, думки, міркування, фрази, відео, картинки та іншу інформацію користувача в темах. За допомогою повідомлень і здійснюється спілкування і обмін інформацією на форумі.

Приват (приватні повідомлення) - повідомлення, не прив'язані до якої-небудь теми. Відправляються користувачем для іншого користувача через пункт меню (приват).

Спам - це масове, неперсоніфіковане розсилання, з використанням спеціальних програм, комерційної, політичної та іншої реклами або іншого виду повідомлень користувачам, що не висловили бажання їх отримувати.

Флейм - обмін повідомленнями, що становить словесну суперечку, що вже не має відношення до її початкової причини. Повідомлення флейма можуть містити особисті образи, і найчастіше направлені на подальше розпалення сварки. Іноді застосовується в контексті троллінга, але частіше флейм спалахує просто через образу на віртуального співрозмовника.

Троллінг - написання провокаційних повідомлень із метою викликати флейм, конфлікти між учасниками, порожню балаканину, образи.

Флуд - розміщення однотипної інформації, однієї повторюваної фрази, однакових графічних файлів або просто коротких безглуздих повідомлень.  Флуд і флейм не тільки співзвучні, але й взаємозамінні. Хоча flame - це полум'я, а flood - потік, потоп. Флуд може вживатися в декількох значеннях. Флуд - це той же спам, але «прилюдний», у форумах, чатах і конференціях. Просто мутний потік нісенітниці, що заполонив комунікаційний простір. Флейм більш агресивний, ніж такий флуд, інших розходжень між ними немає.

Офто́пік — будь-яке повідомлення, що виходить за рамки заздалегідь установленої теми спілкування. Офтопік розглядається як порушення форумного етикету, оскільки розмиває заздалегідь оголошене обмеження теми спілкування, що приводить до неозорості кола обговорюваних питань і відлякує тих читачів, які не мають часу на прочитання повідомлень, що віддаляються від їх власного кола інтересів.

Бан — один із способів контролю над діями користувачів. Як правило, бан полягає в позбавленні або обмеженні будь-яких прав користувача (на створення/відправлення нових повідомлень або створення нових тем на веб-форумі, на відправлення повідомлень у чаті, на коментування в блогах та ін.). Можливість введено з метою захистити форум від тролів, спамерів, вандалів та інших осіб, чиї повідомлення шкодять продуктивній роботі ресурсу.
Повернутися до початку Перейти донизу
Діонісій
Діонісійстарший легіонер
старший легіонер

Постів : 385

✠ ПРАВИЛА ФОРУМУ ✠ Empty
ПовідомленняТема: § 1. Реєстрація ніку    ✠ ПРАВИЛА ФОРУМУ ✠ EmptyПт Січ 08, 2021 11:41 am

§ 1. Реєстрація ніку
 
§ 1.1. Забороняється реєструватися під безглуздими ніками (на зразок hdjkhfdf324), ніками, що містять більше 4 цифр, або комбінаціями літера-цифра (на зразок 1h2j3k), та ніками, що містять більше п’яти спеціальних символів.
 
§ 1.2. Забороняється реєструвати ніки, що складаються лише з голосних або лише з приголосних літер.
 
§ 1.3. Забороняється реєструвати ніки з комбінацією літер на зразок qwerty, asdfg та інших літер, що розміщені підряд на клавіатурі.
 
§ 1.4. Забороняється використовувати в ніку нецензурні слова, адреси сайтів,  а також інформацію заборонену § 4 цих Правил. Ви можете використати ваше справжнє ім’я як нік — це ваше право.
 
§ 1.5. Забороняється повторна реєстрація (реєстрація більше одного аккаунту). Вказана заборона поширюється і на випадок, коли ваш аккаунт був попередньо заблокований (форумний бан).
Повернутися до початку Перейти донизу
Діонісій
Діонісійстарший легіонер
старший легіонер

Постів : 385

✠ ПРАВИЛА ФОРУМУ ✠ Empty
ПовідомленняТема: § 2. Підпис та аватари   ✠ ПРАВИЛА ФОРУМУ ✠ EmptyПт Січ 08, 2021 11:42 am

§ 2. Підпис та аватари
 
§ 2.1. Підпис не має бути нав’язливим чи мати зміст, що має рекламне/політичне/релігійне забарвлення (наприклад: нашоукраїнець, бютівець, святий, ангел, снікерс, хонда тощо) або може образити інших користувачів, а також не може суперечити § 4 цих Правил.
 
§ 2.2. Посилання на будь-який зовнішній ресурс у підписі, без дозволу адміністрації Форуму, буде розцінено як рекламу у невстановленому місці й видалено.
 
§ 2.3. Обмеження щодо аватару – заборонені малюнки і анімації расистського, вульгарного, сатанинського, сексуального змісту, сексуальних збочень, а також малюнки, які суперечать вимогам § 4 цих Правил, або містять рекламу.
Повернутися до початку Перейти донизу
Діонісій
Діонісійстарший легіонер
старший легіонер

Постів : 385

✠ ПРАВИЛА ФОРУМУ ✠ Empty
ПовідомленняТема: § 3. Створення тем    ✠ ПРАВИЛА ФОРУМУ ✠ EmptyПт Січ 08, 2021 11:44 am

§ 3. Створення тем
 
§ 3.1. Заборонено створювати теми расистського, вульгарного, сексуального змісту, а також теми, які суперечать вимогам § 4 цих Правил.
 
§ 3.2. Забороняється дублювання та створення тем, що ідентичні за змістом до вже існуючих, перед створенням нової теми рекомендується скористатися пошуком по форуму й переконатися, що потрібної вам теми не існує. Створюючи нову тему, переконайтесь у тому, що ви розміщуєте її у розділі відповідної тематики. Якщо ви помилилися й створили тему в невідповідному розділі форуму, напишіть приватне повідомлення модератору з поясненням щодо помилки – він перемістить вашу тему в потрібний форум. Якщо ваше питання стосується двох або більше розділів чи форумів, не слід писати у всіх, достатньо задати своє питання в одному з них. Повторні теми будуть видалятися.
 
§ 3.3. Якщо тему закрито модератором – забороняється продовжувати її в іншій темі, однак, якщо користувач зацікавлений у її продовженні – він може надіслати приватне повідомлення модератору й дізнатися чому тему було закрито й, якщо це необхідно, попросити про її відкриття або створення теми-продовження. Автор теми має право у будь-який момент попрохати модератора про закриття теми.
 
§ 3.4. Заборонено розміщувати рекламу, оголошення чи об’яви у не відведених для цього місцях. Реклама, оголошення чи об’яви не можуть містити інформацію еротичного, порнографічного характеру, наркотиків, цигарок, алкоголю, енергетичних напоїв, абортів та іншої інформації забороненої § 4 цих Правил.
 
§ 3.5. Заборонено створювати теми зі звертанням до конкретного користувача. Для особистого спілкування користуйтесь електронною поштою або приватними повідомленнями.
 
§ 3.6. Створюйте тему з назвою, що відображає суть вашого питання чи повідомлення. За назви на зразок «Допоможіть», «Є питання» («питаннячко», «два с половиною питаннячка»), «Не знаю, що робити», а також теми з непотрібними символами на зразок «=Супер топік=», чи ті, що складаються з безглуздого набору літер (наприклад, «sfjklvd»), тему буде одразу видалено, а у разі повторних порушень, вам буде заборонено доступ на Форум, і, відповідно, створення нових тем та публікація повідомлень (постів). Правильно сформульована назва теми привертає більше уваги й вірогідність отримання конкретної відповіді збільшується.
Повернутися до початку Перейти донизу
Діонісій
Діонісійстарший легіонер
старший легіонер

Постів : 385

✠ ПРАВИЛА ФОРУМУ ✠ Empty
ПовідомленняТема: § 4. Норми спілкування (єтикет)   ✠ ПРАВИЛА ФОРУМУ ✠ EmptyПт Січ 08, 2021 11:45 am

§ 4. Норми спілкування (етикет)
 
§ 4.1. Ніяких особистих образ. Будьте ввічливі. Ставтесь до інших користувачів так, як би ви хотіли, щоб ставились до вас.
 
§ 4.2. Забороняються вислови вульгарного, нецензурного, ненормативного, расистського, еротичного, аморального змісту, а також вислови зневаги, ненависті до православної віри, України, її народу, культури.
 
§ 4.3. Заборонені спам, флуд, флейм, тролінг, офтопік та завуальований мат.
 
§ 4.4. Ніякого розпалювання міжконфесійної ворожнечі і пропаганди неправославних релігій, сект чи деструктивних культів. Пропагандою вважається розміщення будь-якої інформації, яка містить відомості про заборонені цим параграфом об’єднання з метою вербування чи запрошення користувачів до цих релігійних угруповань, а так само розповсюдження відомостей. 
 
§ 4.5. Ніякого розпалювання міжнаціональної ворожнечі, пропаганди агресивної війни, жорстокості і насилля.
 
§ 4.6. Ніяких погроз у реальному житті. Погрозою вважається повідомлення, що однозначно сигналізує про загрозу для життя й/або здоров’я користувача чи його близьких. Також категорично заборонено здирство, що стосується реального життя.
 
§ 4.7. Не звертайте уваги на хуліганів. Не відповідайте їм, навіть якщо вважаєте, що вас образили. Повідомте про порушення у приват модератору чи адміністрації Форуму. Решта – клопіт адміністрації.
 
§ 4.8. Порушення Правил призводять до попереджень, а надалі до форумного бану. У разі якщо використаний заборонений пост (чи вислови, повідомлення) є явно надмірним та несе провокаційний характер, користувач блокується без попередження.


Останній раз редагувалося: Діонісій (Чт Вер 16, 2021 8:41 pm), всього регувалося 2 раз(-и)
Повернутися до початку Перейти донизу
Діонісій
Діонісійстарший легіонер
старший легіонер

Постів : 385

✠ ПРАВИЛА ФОРУМУ ✠ Empty
ПовідомленняТема: § 5. Інші обмеження і заборони   ✠ ПРАВИЛА ФОРУМУ ✠ EmptyПт Січ 08, 2021 11:48 am

§ 5. Інші обмеження і заборони
 
§ 5.1. Забороняється публікація повідомлень, що містять заздалегідь помилкову інформацію; грубі, нецензурні вислови; образи у будь-якій формі; а також заклики й вислови, що порушують чинне законодавство України, зокрема Закон України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».
                                       
§ 5.2. Забороняється писати безглузді пости, що не несуть ніякої цінності для теми. Подібні публікації будуть видалені без попередження!
 
§ 5.3. Забороняється створення повідомлень на зразок «дякую», «сенкс», «спс» тощо. Для вираження вдячності є приватні повідомлення (приват).
 
§ 5.4. Намагайтесь не писати безпідставні твердження про те, що «одне» краще за «інше». Якщо це ваша особиста думка, не забудьте вказати це заздалегідь. Пам’ятайте, що після декількох неаргументованих тверджень інші користувачі просто перестануть вам довіряти.
 
§ 5.5. Єдиною офіційною мовою спілкування на цьому форумі є українська, проте дозволяються публікації російською. Публікація постів іншими мовами – з дозволу адміністрації Форуму.
 
§ 5.6. Пам’ятайте, що для відповіді на ваше питання може знадобитися час. Не варто «підіймати» свою тему повідомленнями на зразок «Гей, невже ніхто не хоче допомогти?», «ап» та ін. (тобто надсилати повідомлення у створену вами тему, що залишилася без відповіді). Майте на увазі, що після декількох таких «підйомів» модератор має право видалити вашу тему, як «флейм у тематичних розділах».
 
§ 5.7. Заборонено розміщення інформації у будь-якому вигляді, що яким-небудь чином принижує/ображає користувачів.
 
§ 5.8. Забороняється пропаганда й реклама будь-яких наркотичних засобів, речовин чи препаратів.
 
§ 5.9. Забороняється розміщення будь-яких шкідливих посилань, що здатні заподіяти шкоду програмному забезпеченню користувачів Форуму/модераторів/адміністрації.
 
§ 5.10. Забороняються заклики залишити Форум. Якщо комусь не подобається форум, він може добровільно залишити його.
 
§ 5.11. Без згоди співбесідника(-ів) забороняється публікувати логи/історію ICQ, MSN Messenger, irc, листи електронної пошти, приватних повідомлень (приват) на форумі, а також будь-яких інших подібних засобів зв’язку. Для отримання інформації, що його цікавить, користувач має можливість звернутися до іншого користувача, що її має, через приватне повідомлення на форумі (приват).
 
§ 5.12. Уникайте особистих дискусій на форумі – для цього є приватні повідомлення (приват) або, за бажанням – чат форуму.
 
§ 5.13. Заборонені заклики до порушення цих Правил.
Повернутися до початку Перейти донизу
Діонісій
Діонісійстарший легіонер
старший легіонер

Постів : 385

✠ ПРАВИЛА ФОРУМУ ✠ Empty
ПовідомленняТема: § 6. Незгода з діями модераторів   ✠ ПРАВИЛА ФОРУМУ ✠ EmptyПт Січ 08, 2021 11:49 am

§ 6. Незгода з діями модераторів
 
§ 6.1. У разі, якщо ви не згодні з діями модератора форуму, не влаштовуйте публічних скандалів. Всі питання можна вирішити через приватне повідомлення (приват) або електронну пошту.
 
§ 6.2. Якщо ви вважаєте, що тему було закрито несправедливо, зверніться через приватне повідомлення(приват) до модератора, вказавши причину, через яку тему слід знову відкрити.
 
§ 6.3. Якщо ви впевнені, що модератор перевищує свої повноваження чи зловживає ними, зверніться до адміністратора форуму.
Повернутися до початку Перейти донизу
Діонісій
Діонісійстарший легіонер
старший легіонер

Постів : 385

✠ ПРАВИЛА ФОРУМУ ✠ Empty
ПовідомленняТема: § 7. Права та обов’язки модераторів форуму   ✠ ПРАВИЛА ФОРУМУ ✠ EmptyПт Січ 08, 2021 11:51 am

§ 7. Права та обов’язки модераторів форуму
 
 
§ 7.1. За реалізацією Правил слідкує адміністрація, а також спеціально призначені модератори.
 
§ 7.2. У модераторів є право припиняти будь-які спроби порушення вищезазначених Правил. Це дозволяє модераторам редагувати повідомлення, видаляти або переміщувати їх; закривати теми, а також виносити попередження користувачам. Багаторазові попередження можуть привести до форумного бану, виключення користувача з Форуму.
 
§ 7.3. У ситуації, що не обумовлена дійсними Правилами, модератор приймає рішення згідно здорового глузду, норм християнської моралі й моральності, загальних настанов адміністрації Форуму. Користувач має право оскаржити дії модератора перед адміністрацією.
 
§ 7.4. У разі особливо тяжких вчинків (особливо параграфи §2, §3 та §4) користувача одразу може бути виключено з форуму.
 
§ 7.5. Недотримання правомочних вимог модераторів форуму веде до попередження, а потім і до виключення з форуму.
 
§ 7.6. Якщо користувач не згоден з попередженням або діями модераторів, він має право вимагати точні причини цієї дії модератора шляхом приватного повідомлення (приват) на форумі. Модератори, як і користувачі, повинні обговорювати спірні питання шляхом особистої дискусії. І модераторам, і користувачам заборонено виносити дискусії на відкритий форум.
 
§ 7.7. Якщо користувач не задоволений відповіддю модератора та ставить під сумнів його відповідь, він може звернутися до адміністратора через приватне повідомлення (приват).
Повернутися до початку Перейти донизу
Діонісій
Діонісійстарший легіонер
старший легіонер

Постів : 385

✠ ПРАВИЛА ФОРУМУ ✠ Empty
ПовідомленняТема: § 8. Незгода з діями адміністраторів   ✠ ПРАВИЛА ФОРУМУ ✠ EmptyПт Січ 08, 2021 11:53 am

§ 8. Незгода з діями адміністраторів
 
§ 8.1. Якщо користувач чи модератор не згоден з попередженням або діями адміністраторів, він має право вимагати точні причини цієї дії адміністратора шляхом приватного повідомлення (приват) на форумі. Адміністратори, модератори, як і користувачі, повинні обговорювати спірні питання шляхом особистої дискусії. Адміністраторам, модераторам, і користувачам заборонено виносити дискусії на відкритий форум.
 
§ 8.2. Якщо модератор чи користувач не задоволений відповіддю адміністратора та ставить під сумнів його відповідь, він може звернутися до адміністратора – засновника Форуму через приватне повідомлення (приват). Рішення адміністратора-засновника є остаточним і оскарженню не підлягає.
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент


✠ ПРАВИЛА ФОРУМУ ✠ Empty
ПовідомленняТема: Re: ✠ ПРАВИЛА ФОРУМУ ✠    ✠ ПРАВИЛА ФОРУМУ ✠ Empty

Повернутися до початку Перейти донизу
 
✠ ПРАВИЛА ФОРУМУ ✠
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» Туторіал №7. Зв’язок з адміністрацією поза форуму
» Опубліковано туторіал з питань зв'язку з адміністрацією поза форуму

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ІНФІНІТІ :: ① ВІТАЛЬНЯ :: ПРО ФОРУМ ТА ПРАВИЛА-
Перейти до: